0216 354 00 91
PVC / Linolyum Zemin Kaplamaları Kompakt Homojen Vinil Kompakt Heterojen Vinil Akustik Vinil – Yoğun Trafik Akustik Homojen Vinil Akustik Vinil – Az ve Orta Yoğunlukta Trafik Kaymaz Zemin Kaplamaları Lüks Vinil Karoları Serbest Döşenebilir Vinil Karolar Statik Elektirik Kontrol Islak Hacim Sistemi Duvar kaplamaları Linoleum xf

Tarkolay

Picture of <em>Tarkolay</em>

Gelişmiş serbest döşeme için Tarkolay... 
Tarkolay döşeme altlığı, diğer Tarkett serbest döşenebilir ürünlerin tamamlayıcısıdır. Tarkolay, zemin altında rutubetlenme olduğu durumlarda döşeme sorunlarına gelişmiş çözümler sunmaktadır. Tarkolay zemin altına serbest bir şekilde döşenir. Daha sonra üzerine bir Tarkett zemin kaplaması
 yerleştirilir. İnce döşeme altlığı yüksek boyutsal dengeye sahiptir, yani hem homojen hem de heterojen esnek zemin kaplamaları kullanılabilir. Sonuç, esnek zemin kaplaması ile zeminin altı arasında doğal havalandırma yaratan sağlam bir yapı. 
Rutubet sorununu çözer 
Yüksek rutubet içeren alt tabakalar üzerine yerleştirilen zemin kaplamaları, "sağlıksız bina sendromu"na sebep olabilir. Beton alt tabakalarda bulunan nemin PH'ı yüksektir ve yapıştırıcıya zarar verir; bu da zemin kaplama malzemesini etkiler. Bunun sonuçlarından biri, sağlıksız, alerjiye neden olan ve kötü kokulu emisyonların yüksek düzeyde olmasıdır. Tarkolay bu sorunları çözer. Tarkolay rutubete karşı dayanıklıdır ve zemin kaplaması ile zeminin altı arasında havalandırmayı mümkün kılan bir yapısı vardır. Tarkolay %96 RH’a kadar rutubet seviyelerine karşı koyabilir. 
Daha kolay yenileme 
Yenileme zamanı geldiğinde,
epoksi self levelling zemin kaplama Tarkolay geri dönüşüm için hazırdır. Arka kısmında yapıştırıcı veya alt zemin kalıntısı olmaz. Tamamen ve kolayca kaldırılıp geri dönüşüme gönderilir. Bunun ardından yeni son kat uygulama hemen döşenebilir. Zemin altında çalışma gerektirmez. 
Daha fazla tasarım olasılığı 
Tarkolay, neredeyse tüm Tarkett esnek zemin kaplama serilerinin serbest döşenebilmesine izin verir. Çok sayıda renk ve desen, zemin tasarımları yaratılmasını bile mümkün kılar.

  • Benzersiz serbest döşeme konsepti
  • Uygun maliyetli döşeme
  • Rutubet sorunlarını çözer
  • Hem heterojen kompakt hem de homojen zemin kaplamalarında yüksek boyutsal denge ve uyumluluk

Tasarımlar

Tarkolay - BEYAZ

GENEL TANIM

EAN kodu 4007812054968

DESEN

Renk BEYAZ
© Copyright 2013 DÜNYA YAPI VE ZEMİN MALZEMELERİ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ Her Hakkı Saklıdır. yükseltilmiş döşeme