0216 354 00 91
Karo ve Rulo Halılar Eco Up First Color Stripes/Lines Evergreen Design

Color

Color

On-line 1
On-line 1
On-line 1, canlı ve moda 12 renkten oluşan bukle havlı bir karo halıdır. Her karoya farklı bir görünüm veren rastgele tasarımı, yaratıcı ve zarif kombinasyonlar oluşturmada kullanılabilir. Bu ürün özellikle yoğun kullanıma uygundur.

Xtra
Xtra
Xtra, tüm iç mekanlara neşeli bir hava katan renkli bir halı koleksiyonudur. 3 farklı seride temin edilebilecek olan canlı ve moda 9 renkten oluşan paleti kullanılarak harikulade kombinasyonlar yaratılabilir: Cambridge, Step ve Perpetual.

Metallic
Metallic
Metallic, mat temel rengi parlak bir rötuşla kombine ederek zemininize benzersiz bir görünüm sağlar. Bu bukle havlı karo halının mekanda oluşturduğu lüks havanın yanı sıra, kullanım dayanıklılığı da etkileyicidir.

Color&
Color&
Color&, çizgili desenli, doku verilmiş bukle havlı bir karo halıdır. Göz kamaştırıcı, meydan okuyan renkler çok çeşitli zemin kombinasyonları sağlar. Color&, otellerde, havaalanlarında vb. yerlerde zemin kaplaması olarak kullanılabilir.

Connexxion
Connexxion
Connexxion canlı ve renkli çizgi desenlerini, temel gri renkle kombine ederek inanılmaz çeşitlilikte tasarım olanakları sunar. Connexxion zemin kaplamaları özellikle yoğun ofis kullanımına uygun bukle havlı bir karo halıdır.

© Copyright 2013 DÜNYA YAPI VE ZEMİN MALZEMELERİ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ Her Hakkı Saklıdır. yükseltilmiş döşeme